Kategorie Sklep Sarmata.pl

Inkubator InPCSOS

Potrzebujesz strony www?
Potrzebujesz dodatkowej promocji w sieci?
Chcesz być wyżej w wynikach szukania w Google?
zajrzyj jeszcze tuDarmowy katalog firm PCSOS IT Services

Sklep Sarmata.pl

Sklep Sarmata.pl
pokaż na mapie ul. Ostrowskiego 30
53-238 Wrocław
dolnośląskie
Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Strona Internetowa
Osoba Kontaktowa: Beata Nowicka
Telefon: 717575830
 
Dobór odpowiedniego systemu kominowego ma kluczowy wpływ na jakość działania kotła grzewczego. Poprawia sprawność urządzenia grzewczego, wydatnie zmniejsza emisję do powietrza szkodliwych produktów spalania. Właściwe odprowadzanie spalin to również gwarancja naszego bezpieczeństwa.

Takie niezawodne stalowe systemy kominowe posiada w ofercie sklep Sarmata.pl. Dzięki współpracy z renomowanym krajowym producentem systemów kominowych, spółką Wadex, Sarmata.pl może zaoferować pełną gamę systemów, odpowiednich do wszystkich rodzajów kotłów grzewczych.

Dostępne są zarówno systemy kominowe z blach kwasoodpornych przeznaczone do kotłów na gaz i olej opałowy, jak i systemy żaroodporne do urządzeń grzewczych na węgiel czy pelet. Wybrać możemy kominy do montażu na zewnątrz, jak i elementy dające możliwość przystosowania starego systemu kominowego do nowoczesnych urządzeń grzewczych. Oczywiście nabyć można także przewody spalinowo-powietrzne do kotłów na gaz z zamkniętą komorą spalania. Oferta sklepu to również systemy wykorzystywane w przemyśle oraz w zbiorczych kotłowniach.

Poza elementami systemów kominowych w sklepie Sarmata.pl klient może nabyć wszystkie akcesoria, nieodzowne przy konstruowaniu czy udoskonalaniu systemu kominowego, jak skrzynki gazowe, naczynia wzbiorcze, neutralizatory, strażaki, regulatory ciągu itp. Dostępne są także przyłącza do pieców stałopalnych i kominków z blachy czarnej.

Dodano: 2018-07-10 14:29:17    Odsłon: 53
RSS Feeds