Kategorie Naprawa ekspresów do kawy - Marco Caffe

Inkubator InPCSOS

Potrzebujesz strony www?
Potrzebujesz dodatkowej promocji w sieci?
Chcesz być wyżej w wynikach szukania w Google?
zajrzyj jeszcze tuDarmowy katalog firm PCSOS IT Services

Naprawa ekspresów do kawy - Marco Caffe

Naprawa ekspresów do kawy - Marco Caffe
pokaż na mapie Piłsudskiego 8
41-200 Sosnowiec
śląskie
Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Strona Internetowa
Telefon: 793632332

Chciałbyś naprawić niesprawny ekspres do kawy ale nie wiesz gdzie można znaleźć dobry serwis? Jeśli jesteś z Sosnowca lub okolicy, to możesz udać się do salonu Marco Caffe w którym znajduje się profesjonalny serwis ekspresów automatycznych i kolbowych. Nie tylko naprawisz w nim swoje urządzenie ale także usuniesz kamień z jego wnętrza lub zapewnisz mu konserwację lub czyszczenie przy użyciu specjalistycznych środków. Fachowcy z serwisu mogą również ustawić parametry młynka czy ekspresu.

Dostarczając ekspres do serwisu Marco Caffe należy pamiętać o tym by skompletować go czyli dołączyć także pojemnik, przystawkę oraz tacę. Operację dostarczenia ekspresu można przeprowadzić przy pomocy firmy kurierskiej lub umówić się na przyjazd serwisanta do miejsca w którym zlokalizowany jest ekspres.

Marco Caffe nie tylko serwisuje ekspresy ale również sprzedaje je w firmowym salonie. Na stronie marcocaffe.pl przedstawiono ofertę ekspresów dla domu, do biura oraz do zastosowań w kawiarniach czy restauracjach.


Dodano: 2016-03-25 19:15:33    Odsłon: 97
RSS Feeds