Kategorie Twoje-okna

Inkubator InPCSOS

Potrzebujesz strony www?
Potrzebujesz dodatkowej promocji w sieci?
Chcesz być wyżej w wynikach szukania w Google?
zajrzyj jeszcze tuDarmowy katalog firm PCSOS IT Services

Twoje-okna

Twoje-okna
pokaż na mapie Nad Markiem 5
34-300 Żywiec
Śląskie
Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Strona Internetowa
Osoba Kontaktowa: Michał Świda
Telefon: 796490859

Kiedy okna są nieszczelne nie zawsze od razu trzeba dokonywać wymiany uszczelki. Szczelność okien  możemy sprawdzić w prosty, tradycyjny sposób – za pomocą kartki papieru wsuwanej pomiędzy skrzydło i ościeżnicę. Jeśli przy zamkniętym oknie papier swobodnie się wsuwa i wysuwa to najpierw powinno się spróbować naprawy przez regulację okna, bo często to wystarczy i uszczelek (bynajmniej na razie) nie trzeba zmieniać.

Firma to salon okien, w którym wspólnie dokonujemy istotnych dla charakteru wnętrza wyborów, nie zapominając o tym, że to detale stanowią o efekcie końcowym. Krok po kroku przeprowadzimy Cię przez zakup okien oraz produktów uzupełniających, takich jak klamki i parapety. Zakupione u nas okna można wyposażyć także w niestandardowe dizajnerskie klamki, które występują w wersji lakierowanej, piaskowanej oraz  szczotkowanej.

Stara technologia montażu okien, która do dziś dominuje w większości polskich mieszkań, jest uciążliwa dla lokatorów i trudna w eksploatacji. Dlatego koniecznością staje się wymiana okien na nowe. Zapewniają nie tylko większy komfort użytkowania, ale również zdecydowanie bardziej estetyczny wygląd. Zakup nowej oprawy jest konieczny zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Stolarka w tej dziedzinie stale się rozwija, dostarczając użytkownikom wysoce skuteczne rozwiązania. Właściwe dobrana oprawa powinna chronić przed utratą ciepła oraz przed nadmiernym hałasem, co ma znaczenie zwłaszcza w centrach miast i w miejscach położonych obok ruchliwych ulic. Jednak to nie jedyna funkcja, jaką spełnia. Do kogo jest skierowana nasza oferta? do wszystkich, którzy wybierając produkt kierują się przede wszystkim jakością, ale nie bez znaczenia jest także cena, tych z Państwa, którzy w doświadczeniu widzą gwarancję pełnej satysfakcji, wszystkich, którzy wymagają więcej, inwestorów oczekujących dostosowania produktu do indywidualnych potrzeb. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości okna PCV dostępne w bardzo dobrej cenie. 

Porównaj ceny okien z twoje-okna. 


Dodano: 2020-04-28 11:27:58    Odsłon: 13
RSS Feeds