Kategorie Centrum Dietetyki i Aktywności

Inkubator InPCSOS

Potrzebujesz strony www?
Potrzebujesz dodatkowej promocji w sieci?
Chcesz być wyżej w wynikach szukania w Google?
zajrzyj tu i jeszcze tuDarmowy katalog firm PCSOS IT Services

Centrum Dietetyki i Aktywności

Centrum Dietetyki i Aktywności
pokaż na mapie Kazimierska 4e/1
71-220 Szczecin
zachodniopomorskie
Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Strona Internetowa
Osoba Kontaktowa: Piotr Lewandowski
Telefon: 516 052 350

Stworzyliśmy grupę gabinetów w których jest możliwość uzyskania profesjonalnej pomocy w przypadku problemów wynikających ze złego sposobu odżywiania. Współpracujemy z wieloma osobami, które chcą poprawić stan swojego zdrowia poprzez zmianę złych nawyków żywieniowych.  Odpowiednia dieta może zagwarantować nie tylko dobre samopoczucie ale również ma wpływ na ogólny stan zdrowotny człowieka.

Pod nazwą Centrum Dietetyki i Aktywności funkcjonujemy na rynku usług dietetycznych już od 2010 roku. Początkowo wyłącznie w Szczecinie. W kolejnych latach uruchomiliśmy nowe placówki w Stargardzie i Koszalinie. Naszą specjalnością jest tworzenie programów żywieniowych w sposób indywidualny. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy człowiek jest inny, posiada inne potrzeby, prowadzi różny tryb życia. Staramy się dopasować dietę ściśle do potrzeb pacjenta.

Wiemy z naszego doświadczenia, że odchudzanie to nie tylko odpowiednio skomponowana dieta. By cieszyć się w pełni z efektów w walce o lepszą sylwetkę należy również brać pod uwagę aktywność fizyczną. Dlatego staramy się do każdego jadłospisu wdrażać program treningowy zawierający ćwiczenia i aktywność dostosowaną do możliwości danej osoby. 

Chcesz z nami współpracować a nie jesteś ze Szczecina, Koszalina czy Stargard? Nie ma żadnego problemu - oferujemy również konsultacje dietetyczne na odległość. Dajemy ci możliwość w pełni korzystania ze wsparcia dietetyka przez internet. Tego typu usługa jest w równym stopniu skuteczna jak spotkanie w przychodni. Więcej informacji na temat działania konsultacji on-line można znaleźć tutaj: http://centrumdietetyki.com/dieta-on-line. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie publikujemy więcej informacji na temat spotkań z dietetykiem, dostępnej oferty. Są również opinie niektórych z naszych zadowolonych pacjentów, którzy uzyskali trwałe efekty w odchudzaniu.


Dodano: 2018-11-22 12:14:42    Odsłon: 26
RSS Feeds