Kategorie Kancelaria notarialna K. Kozina, M. Michalik s.c.

Inkubator InPCSOS

Potrzebujesz strony www?
Potrzebujesz dodatkowej promocji w sieci?
Chcesz być wyżej w wynikach szukania w Google?
zajrzyj jeszcze tuDarmowy katalog firm PCSOS IT Services

Kancelaria notarialna K. Kozina, M. Michalik s.c.

pokaż na mapie Panewnicka 25
40-730 Katowice
śląskie
Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Strona Internetowa
Telefon: +48 32 229 81 14

 


1.       Kancelaria Notarialna Kamila Koziny i Michała Michalika w Katowicach prowadzi profesjonalne czynności notarialne zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawnymi. Oferujemy świadczenia między innymi w zakresie: transakcji dotyczących nieruchomości, testamentów i darowizn oraz prawa rodzinnego i alimentów. Każdy klient jest ważny, dlatego zespół złożony jest z wysoko wykwalifikowanych prawników, którzy w zrozumiały i prosty sposób pomogą zrozumieć Państwu wszelkie prawne i podatkowe zawiłości. Na rynku wyróżnia nas profesjonalizm, wiarygodność oraz terminowość. Nasze starania docenili klienci powierzając nam mnóstwo spraw, które udało nam się rozwiązać. 


Dodatkowo nasza kancelaria oferuje także usługi w sąsiednich miastach, takich jak: Ruda Śląska, Chorzów, Świętochłowice, Mikołów. Serdecznie zapraszamy do naszego biura w Katowicach-Ligocie oraz do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

 .


 


Dodano: 2018-04-04 16:17:42    Odsłon: 36
RSS Feeds